NO SCRIPT

II część dodatku motywacyjnego

KLasa I - III      ------------       II część dodatku motywacyjnego realizacja od 11.09.2017

Imię Nazwisko

Nazwa

Sala

Dzień

Godzina

Filar Józefa Liczę z wesołym kangurem- K. matematyczne s. 203 czwartek 11.20- 12.05 p
Frankowicz Agnieszka Kółko matematyczne s. 111 środa 11.20- 12.05 p
Juszczyk Elżbieta Mały Europejczyk s. 216 piątek 11.20- 12.05 i
Łasowska Dorota Klub małego informatyka s. 168 piątek 12.25 - 13.10 p

Orszulak Halina

Koło taneczne I - III s. gimnastyczna piątek 12.25 - 13.10 a
Pelczar Joanna Klub małego matematyka s.215 środa 12.25 -  13.10 p
Pelczar Marzena

Koło "Angielski na wesoło" - klasy I a/b

s. 209 czwartek 12.25 -  13.10 p
Rodzeń Małgorzata Omnibus (I - III) s. 209 czwartek 11.20- 12.05 p
Sajdak Jolanta

Razem poznajemy świat

s. 208 piątek 11.20- 12.05 i
Staroń Sebastian

Koło języka angielskiego kl. III

s.11 czwartek 11.20- 12.05 p
Urbańska Magdalena

Klub małego podróżnika

s.218 piątek 11.20- 12.05 i
Wach Małgorzata

Gromada Zuchowa

s.219 wtorek 12.25 - 13.10 i

Klasy  IV   - VII SP i II - IIIG     ------------       II część dodatku motywacyjnego realizacja od 11.09.2017

Imię Nazwisko

Nazwa

Sala

Dzień

Godzina

Anna Antoniuk Koło języka polskiego klasa VII s. 9 wtorek 6.50 - 7.35 p
Deptuch Katarzyna Spotkania z cudowną chemią s.256 poniedziałek 6.55 - 7.40 p
Dynowska Dorota Koło polonistyczne IIIf i II d s.51 środa 13.25 - 14.10 p
Gronicka Matylda Zajęcia językowe  w klasie VII d s. 16 wtorek 13.25 - 14.10 p
Józefowicz Katarzyna Zaj. innowacyjne z j. ang. kl. II s.156 wtorek 14.15 - 15.00 p
Józefowicz Katarzyna Zajęcia językowe  w klasie VII c s.164 wtorek 13.25 - 14.10 p
Kozioł Janina Koło polonistyczne IIIc s.61 środa 14.15 - 15.00 p
Nowak Renata Kółko z języka angielskiego VII a s.11 czwartek 14.15 - 15.00 p
Oczoś Agnieszka Koło matematyczne klasy V s. 51 czwartek 12.25 - 13.10 p
Pająk - Cieśla Joanna Programowanie IV - V s. 169 wtorek 13.25 - 14.10 p
Rodzeń Waldemar Tenis stołowy IV - VI s. gimn. środa 14.15 - 15.00 s
Rygiel - Hałucha Katarzyna Odkrywcy przyrody - kółko przyrodnicze s.17 wtorek 14.15 - 15.00 p
Sęk Piotr Kółko gier planszowych s.110 czwartek 14.15 - 15.00 i
Soboń Maria Koło przyrodnicze - kl. IV s.10 czwartek 12.25 - 13.10 p
Staroń Sebastian Koło ekonomiczne s.109 wtorek 13.25 - 14.10 i
Szopa Agnieszka Koło języka angielskiego - VII b s.120 wtorek 14.15 - 15.00 p
Ślączka Beata Koło polonistyczne. III e s.62 czwartek 13.25 - 14.10 p
Śnieżek Anna Koło historyczne kl. II s.66 poniedziałek 14.15 - 15.00 p
Wnęk Monika Zaj. innowacyjne z j. ang. kl. II s.170 środa 14.15 - 15.00 p
Zajdel Agnieszka Koło j. angielskiego III f s.059 czwartek 14.15 - 15.00 p
Zych Małgorzata Zajęcia plastyczne z elem. arteterapii s. plastyczna czwartek 13.25 - 14.10 a
Żółkoś Jolanta Koło polonistyczne kl. IV s.254 czwartek 13.25 - 14.10 p

II część dodatku IPN, zaj. wyrównawcze dla obcokrajowców

Imię Nazwisko

Nazwa

Sala

Dzień

Godzina

Czepiel  Marzena Matematyka VI b -obcok. s.120 piątek 14.15 - 15.00
Lorenc Małgorzata Przyroda VIb- obcok. s.217 wtorek 14.15 - 15.00
Śnieżek Anna Historia VI b - obcok. s.66 poniedziałek 14.15 - 15.00
Ryś Bartosz Matematyka IPN s. 53 wtorek 13.25 - 14.10
Szmyd Brygida Matematyka IPN s.53 poniedziałek 13.25 - 14.10

Dodatkowe godziny - Inne - bonowe

Imię Nazwisko

Nazwa

Sala

Dzień

Godzina

Rodzeń Małgorzata Język polski I b s.209 czwartek 12.10 - 12.55
Rodzeń Małgorzata Język polski I b s.209 czwartek 13.00 - 13.45
Żółkoś Jolata Język polski VI b s.254 środa 13.25 - 14.10
Żółkoś Jolanta Język polski VI b s.254 środa 14.15 - 15.00
Jolanta Sajdak Świetlicowe - korekcyjne s.208 piątek 12.15 - 13.00
Lorenc Małgorzata Świetlicowe - korekcyjne s.217 poniedziałek 12.25 -  13.10
Lorenc Małgorzata Świetlicowe - korekcyjne s.217 czwartek 12.25 -  13.10
Lorenc Małgorzata Świetlicowe - korekcyjne s.217 wtorek 13.25 - 14.10

Tabela godzin „ofertowych” I - III 2017/2018

L.p Nazwisko i imię Nazwa Dzień godzina Sala/klasa/ilość
  1. 1
Dudek Dawid Zespół wokalny (chór) I - III środa 13.25 - 14.10 s.262 muzyczna
  1. 2
Filar Józefa Zajęcia o charakterze korekcyjno - kompensacyjnym środa 12.15 - 13.00 s.208
Klub ZD (zadań domowych) wtorek 12.15 - 13.00 s.208
  1. 3
Frankowicz Agnieszka Z matematyka na TY poniedziałek 12.15 - 13.00 s.111
  1. 4
Jankiewicz–Sompel L. Akademia twórczości wtorek 12.15 - 13.00 s.215
  1. 5
Jurczak Agnieszka Gimnastyka korekcyjna środa 11.20 12.05 s.korekcyjna
czwartek 12.25 - 13.10 s.korekcyjna
  1. 6
Juszczyk Elżbieta Klub pierwszaka poniedziałek 12.25 - 13.10 s.216
  1. 7
Kijowska Anita Kółko wyrównawcze dla uczniów o spe poniedziałek 8.30 - 9.20 świetlica
  1. 8
Łasowska Dorota Klub ZD (zadań domowych) środa 11.15- 12.00 s.210
  1. 9
Pelczar Marzena Kółko z j. angielskiego kl.II a/b wtorek 12.25.13.10 s.218
Angielski na wesoło kl I b/c poniedziałek 12.25 - 13.10 s.210
  1. 10
Pelczar Joanna Wspomaganie IIIc piątek 9.20 - 10.10 s.215
Wspomaganie IIIc piątek 10.20 - 11.05 s.215
  1. 11
Piekarska – Guzek R. Gimnastyka korekcyjna piątek 11.15 - 12.00 s. korekcyjna
  1. 12
Rodzeń Małgorzata Aktywny pierwszak wtorek 13.15 14.00 s.209
  1. 13
Przybyła Tomasz Koło pierwszej pomocy I - III piątek 12.15 - 13.00 s.209
  1. 14
Sajdak Jolanta Kreatywne gry i zabawy edukacyjne kl II czwartek 11.25 - 12.05 s.208
  1. 15
Sawicka - Jodłowska M. Kółko "Bawię się i uczę" Środa 11.15 - 12.00 s.207
  1. 16
Szczyrska Beata Kółko czytelnicze piątek 13.15 - 14.00 biblioteka
  1. 17
Urbańska Magdalena Klub ZD (zadań domowych) środa 11.20 - 12.05 s.218
Zajęcia o charakterze korekcyjno - kompensacyjnym wtorek 12.25 - 13.10 s.218
  1. 18
Wach Małgorzata Zajęcia o charakterze korekcyjno - kompensacyjne piątek 11.15 - 12.00 s.219
Klub ZD (zadań domowych) czwartek 11.15 - 12.00 s.219
  1. 19
Żółkoś Jolanta Koło ortograficzne I - III czwartek 12.25 - 13.10 s.111

Tabela godzin „ofertowych” przedmiotowe IV - VI, VII, II - III G 2017/2018

L.p Nazwisko i imię Nazwa Dzień godzina Sala/klasa/ilość
 1 Antoniuk Anna Koło języka polskiego  kl. VIa poniedziałek 13.10 - 13.55 s.9
 2 Bajger Augustyn Kółko informatyczno - techniczne wtorek 13.00 - 14.30 s.012/169
 3 Bajcar Paweł Konsultacje z języka niemieckiego kl. III piątek 14.15-15.00 s. 119
 4 Burek Anna Igraszki matematyczne kl.  II a,e,f czwartek 6.55 -7.40 s.67
 5 Czepiel Marzena Konsultacje matematyczne  kl. VI a,b,c czwartek 14.10- 14.55 s.120
Konsultacje matematyczne  kl. VII d czwartek 13.15 - 14.00 s.120
 6 Czepiel Marta Koło fizyczne piątek     13.25 – 14.10 s.157
 7 Czepiel Tomasz Koło informatyczne poniedziałek     13.25 – 14.10 pracownia komp.
 8 Deptuch Katarzyna Konsultacje chemiczne  kl.  II, III piątek 6.55-7.40 s. 256
 9 Dynowska Dorota Koło ortograficzne   kl. IV - VI środa 14.10 - 14.55 s.51
 10 Dumanowska Renata Koło historyczne kl.  V czwartek 13.15 - 14.00 s.113
Koło historyczne  kl.VII poniedziałek 13.15 - 14.00 s.113
 11 Gronicka Matylda Konsultacje językowe kl.  IV - VII , Erasmus + wtorek 14.15 - 15.00 s.16
 12 Hanus Marta Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl.  IV c środa 7.45 - 8.30 s.255
 13 Jaworska Agata Koło historyczne  kl.  III b, d, f czwartek 6.55 – 7.40 s. 250
 14 Klocek Elżbieta Koło polonistyczne  kl. III b, d środa 15.00 - 15.45 s.150
 15 Kozioł Janina Koło polonistyczne  kl. II c wtorek 13.20 -14.05 s. 61
 16 Krupa Anna Koło języka polskiego  kl. V poniedziałek 14.10 - 14.55 s.7
 17 Lawera Jolanta Konsultacje matematyczne kl. Va środa 13.25 - 14.10 s.7
Kółko matematyczne wtorek 14.10 - 14.55 s.7
 18 Lawera Piotr Zajęcia „Mój świat” – rozwijające zainteresowania uczniów  kl. II środa 14.15 – 15.00 s. 164
 19 Misiak - Gancarz Elżbieta Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego  kl. IVc piątek 12.25 - 13.10 s.10
 20 Moskal Elżbieta Koło historyczne  kl. III e, c środa 14.15-15.00 s. 163
Zajęcia wyrównawcze z historii  kl.IIb ,c wtorek 13.25-14.10 s. 163
 21 Nowak Renata Kółko z j. angielskiego dla klas V + UNESCO poniedziałek 13.25 - 14.10 s.11
Konsultacje językowe kl. Va czwartek 13.20 - 14.05 s.11
 22 Oczoś Agnieszka Konsultacje matematyczne W razie potrzeby 6.55 - 7.40 s.51
 23 Omachel-Cmok Katarzyna Koło języka angielskiego kl.III piątek 14.15-15.00 s. 153
 24 Pająk - Cieśla Joanna Kółko komputerowe środa 13.25- 14.10 s.169
 25 Ryś Bartosz Zajęcia matematyczne -wyrównawcze Vc czwartek 13.25 - 14.10 s.53
Zajęcia matematyczne  - wyrównawcze IIc,d wtorek 13.25 - 14.10 s.53
 26 Soboń Maria Koło geograficzne  kl. VIc piątek 12.15 - 13.00 s.17
 27 Staroń Sebastian Zajęcia rozwijające kompetencje językowe  kl. VIa wtorek 13.15 - 14.00 s.109/20
 28 Szmyd Brygida Konsultacje matematyczne  kl. IV wtorek 12.25 - 13.10 s.052
Konsultacje matematyczne kl. IIIf piątek 6.55-7.40 s.53
 29 Szopa Agnieszka Konsultacje z angielskiego wtorek 15.00 - 15.45 s.120
 30 Ślączka Beata Koło polonistyczne  kl. VII piątek 12.25 - 13.10 s.62
 31 Śnieżek Anna Koło historyczne  kl. IId czwartek 6.55-7.40 s.66
 32 Tafesh Marta Zajęcia edukacyjne z uczniami środa 14.15-15.00 s.55
 33 Wnęk Monika Koło języka angielskiego  kl. IV e środa 12.25 - 13.10 s.66
 34 Wojtyczek Małgorzata Koło j. niemieckiego piątek 14.15-15.00 s.010
 35 Zajdel Agnieszka Koło języka angielskiego  kl. IV f środa 13.25 - 14.10 s.61
 36 Zajdel Stefania Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego kl.II,III poniedziałek 14.15-15.00 s. 163

Tabela godzin „ofertowych” artystyczne, sportowe i inne.

L.p Nazwisko i imię Nazwa Dzień godzina Sala/klasa/ilość
 1 Bajger Augustyn Kółko informatyczno - techniczne wtorek 13.00 - 14.30 s.012/169
Bazan Agnieszka Zajęcia o charakterze terapeutycznym wtorek 11.20-12.05 s.68
Baran Olga Gry zespołowe - przygotowania do zawodów - SKS poniedziałek 15 - 16 s. gimn./
wtorek 15 - 16 s. gimn./
 4 Borek Wojciech Nauka i doskonalenie pływania wtorek 14.10 - 14.55 Basen/
 5 Bykowski Antoni Strzelectwo sportowe
 6 Czepiel Marta Koło trekkingowe wg harmonogramu
 7 Czepiel Tomasz Koło terekkingowe wg harmonogramu
 8 Dudek Dawid Zespół wokalny IV - VII czwartek 14.10 - 14.55 s.262 muzyczna
 9 Heimroth Jakub Mini- piłka nożna IV piatek 16.00 - 16.45 hala
 10 Hejnar Mariusz Kółko gitarowe wtorek 13.10 - 13.55 s.109
 11 Hec Piotr Gimnastyka -przygotowanie motoryczne pływanie środa 13.15 - 14.00 s.gimnastyczna
 12 Jurczak Agnieszka Gimnastyka korekcyjna środa 11.20 12.05 s.korekcyjna
czwartek 12.25 - 13.10 s.korekcyjna
Gimnastyka sportowa SKS poniedziałek 15.00 - 16.00 s. gimnastyczna
wtorek 15.00 - 16.00 s. gimnastyczna
 13 Kafel Cecylia Wspomaganie uczniów kl.IIIe środa 9.25-10.10 s.252
 14 Kmon Agnieszka Tomatis - - wg harmonogramu
 15 Kokosza Marta Neuroterapia Biofeedback czwartek 13.00 - 14.00
Koło miłośników książki środa 11.20-12.05
 16 Kijowska Anita Wspomaganie  IIb
 17 Lorenc Małgorzata Wspomaganie w kl. V a czwartek 7.45 - 8.30 s.11
piątek 7.45 - 8.30 s.11
 18 Miezin Agnieszka Biblioteczne godziny twórczości poniedziałek 13.25 – 14.10 biblioteka
 19 Mikuś Joanna Rozwijanie inteligencji emocjonalnej u uczniów z problemami poniedziałek 13.25-14.10 s.52
 20 Pelczar Joanna Wspomaganie IIIc piątek 9.20 - 10.10 s.215
Wspomaganie IIIc piątek 10.20 - 11.05 s.215
 21 Rodzeń Waldemar Tenis stołowy klasy IV środa 15.00- 16.00 s. gimnastyczna
 22 Rygiel – Hałucha K. Nuroterapia biofeedback wtorek 15.00 - 15.45 Gabinet 121
 23 Sęk Piotr Zajęcia dodatkowe o charakterze rewalidacyjnym środa 7.45 - 8.30 s.110
 24 Szczyrska Beata Kółko czytelnicze piątek 13.15 - 14.00 biblioteka
 25 Szmyd Katarzyna Zajęcia dodatkowe - wyrównawcze VIa poniedziałek 13.25 - 14.10 s.111
 26 Zych Małgorzata Zajęcia plastyczne "Dekoratornia" wg potrzeb
Koło trekkingowe piątki wg harmonogramu
 27 Żywiec Anita Tomatis wg  10wg.02 harmonogramu

ss.217

s.217

Bofeedback poniedziałek 12.00 - 13.00

„Doładowani ekowiedzą”

ew1Edukacja ekologiczna jest ważnym aspektem edukacyjnym, dlatego też, uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych naszej szkoły, 25 września 2017 r.,wyruszyli do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, by wziąć udział w widowisku teatralnym pt. „Zielona wyspa pirata Pifpafa”. Przedstawienie zostało zorganizowane przez wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Krosna, w ramach tygodnia pod nazwą „Doładowani ekowiedzą”. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały inscenizację i aktywnie w niej uczestniczyły, ucząc się dbać o środowisko poprzez segregację odpadów. Wszyscy otrzymali zaproszenia na wystawę odnawialnych źródeł energii.

 

foto

Strona 3 z 95

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

 

UNESCO

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Facebook

images

O szkole

O szkole

Licznik odwiedzin

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie
ul. Wojska Polskiego 45

38-400 Krosno
Początek strony