Wpisane przez: p. Anita Żywiec, p. Agnieszka Kmon
Utworzono: 07 grudzień 2016

mikolaj 16 grudnia, jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie… Bywają w szkole dni szczególnie radosne, kiedy wszyscy chodzimy uśmiechnięci, a ten z pewnością do takich należał. To oczywiście za sprawą Świętego Mikołaja, który odwiedził dzieci w naszej szkole. Przed pojawieniem się zacnego gościa nasi uczniowie i nauczyciele obejrzeli przedstawienie pt. „Mikołajowa przemiana”,  mali aktorzy zaprezentowali je  dla swoich rówieśników. Było wyjątkowe i pouczające, bo dowiedzieliśmy się, że tak naprawdę w prezentach nie jest ważne, czy są drogie, markowe albo też czy jest ich cała masa. Czasem niewielki podarunek ofiarowany z serca i przez wyjątkową dla nas osobę, potrafi sprawić nam największą radość.

Po części artystycznej zawitał do nas Mikołaj. Wkroczył do sali w asyście aniołków i diabełków, przywitał się serdecznie, przepytał dzieci, czy aby na pewno były grzeczne i oczywiście wręczył wszystkim uczniom podarunki. Radości nie było końca. To był naprawdę niezapomniany i radosny dzień. Do zobaczenia kochany Mikołaju za rok, nie zapomnij o nas.