Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego

Wpisane przez: p. Matylda Gronicka
Utworzono: 26 luty 2017

konkurs 625 lutego 2017 roku odbył się w Rzeszowie wojewódzki etap Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego. Po przejściu dwóch ambitnych etapów – szkolnego i rejonowego, do Rzeszowa zakwalifikowało się dwóch uczniów z naszej szkoły – Franciszek Marosz z klasy 6a i Adam Szymański z klasy 6c. Do Rzeszowa przyjechało ponad 100 uczniów z naszego województwa. Test trwał 90 minut i obejmował zagadnienia leksykalno – gramatyczne oraz kulturowe na wysokim poziomieJ Nasi chłopcy wyszli z konkursu zadowoleni, a rodzice i nauczycielka języka angielskiego cały czas mocno trzymali kciuki za uczniów podczas trwania konkursu! Na olimpiadzie spotkaliśmy się również z Panem Dyrektorem, który jest bardzo dumny z osiągnięć naszych uczniów:)   Czekamy na wyniki a Frankowi i Adamowi serdecznie gratulujemy zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego:)!!!