Europejski Dzień Logopedy

w godzinach 16.30 – 18.00

Gabinet logopedy  sala 101 piętro 1

logopeda

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Wczesna diagnoza logopedyczna oraz skuteczne ćwiczenia  przyczynią się do harmonijnego rozwoju dziecka. Jeśli pojawia się jakikolwiek niepokój warto skorzystać ze specjalistycznej konsultacji, a w razie potrzeby z terapii logopedycznej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym uczniów przyszłych klas pierwszych naszej szkoły, zapraszamy na specjalistyczne zajęcia logopedyczne dla dzieci już w bieżącym  roku szkolnym 2016/2017.

Zajęcia poprzedzone diagnozą logopedyczną będą odbywać się systematycznie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach konsultacji 17.00 – 18.30 w gabinecie 101 MZSzOI.

Zainteresowani rodzice proszeni są o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu 13 4743940 lub w sekretariacie szkoły.