CZTERNASTKA CZWARTA W KrosnoGra

Wpisane przez: p. Piotr Sęk
Utworzono: 08 czerwiec 2017

Punktualnie o 11:00 w niedzielę 4 czerwca 2017 roku, czteroosobowa reprezentacja naszej szkoły wyruszyła na trasę gry miejskiej pod nazwą KrosnoGra. Skład naszej drużyny stanowili uczniowie klasy VIa: Igor Makulski, Franciszek Marosz, Dawid Meier oraz Patrycja Zborowska. Do pokonania miała 14 punktów kontrolnych usytuowanych w obrębie rynku krośnieńskiego, którymi były stoiska organizacji pozarządowych działających w Krośnie. Na poszczególnych stoiskach przygotowane były zadania do wykonania, za które można było otrzymać maksymalnie 10 punktów. Były to między innymi skoki przez skakankę, obliczanie pola trójkąta, wlewanie wody do wiadra za pomocą węża strażackiego, nawiązanie rozmowy przez krótkofalówkę czy też układanie rannego na desce ratowniczej. Na wszystkich punktach naszym zawodnikom poszło bardzo dobrze. Jednak w końcowej klasyfikacji trzy drużyny okazały się lepsze i ostatecznie nasi zawodnicy zajęli IV miejsce. Wręczenia nagród poszczególnym zawodnikom, na krośnieńskim Rynku, dokonał Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna.

krosnogra11