Wyniki VII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego: „Selfie w Karpackich Parkach Krajobrazowych”.

Wpisane przez: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha
Utworzono: 15 październik 2017

k1

W dniu 28 września  2017 r. w sali edukacyjnej Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie z siedzibą w Dukli odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom VII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego: „Selfie w Karpackich Parkach Krajobrazowych”.

Na konkurs wpłynęło ponad 30 fotografii z różnych szkół województwa podkarpackiego. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców a wśród nich znalazły się piękne zdjęcia uczniów  naszej szkoły.

II miejsce w kategorii Gimnazjum- Wiktor Ostrowski opiekun: p. Małgorzata Zych

I miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa – Katarzyna Uliasz opiekun: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha

III miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa – Kinga Dybaś opiekun: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha

Wyróżnienie 2 w kategorii Szkoła Podstawowa – Zuzanna Skutnicka opiekun: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha