Drzewa naszych lasów

Wpisane przez: p. Małgorzata Zych
Utworzono: 18 październik 2017

Untitled collage

"Drzewa naszych lasów” to konkurs plastyczny ogłoszony w ramach Międzynarodowego Dnia Drzewa przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną, cieszył się on ogromnym zainteresowaniem i zgromadził pokaźną liczbę prac.

13 października uczniowie klas czwartych krośnieńskich szkół podstawowych zgromadzili się w Oddziale dla Dzieci KBP, gdzie wręczono nagrody i wyróżnienia autorom najpiękniejszych prac. Jury wyróżniło sześciu uczniów:Oskara Wajsa(SP nr 8),Weronikę Depczyńską(SP nr 3),Agnieszkę Nowak(SP nr 14),Erikę Czekańską(SP nr 14),Michała Wierdaka(SP nr 14),Natalię Kozubal(SP nr 14) oraz przyznało cztery równorzędne nagrody dla:Adama Tkaczyka(SP nr 14),Marcina Warywody(SP nr 14),Jakuba Gorczycy(SP nr 3) iSzymona Rymara(SP nr 8).

Wszystkich zainteresowanych pracami „Drzewa naszych lasów” zapraszamy do wirtualnej Galerii Czternastki http://mzszoi-krosno-plastyka.blogspot.com/

Małgorzata Zych