Kampania dobroczynna „Kilometry dobra”

Wpisane przez: Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski I-III
Utworzono: 20 maj 2018

118 maja zakończyliśmy w naszej szkole kampanię dobroczynną „Kilometry dobra”. Zbieraliśmy złotówki na rzecz działającej na naszym terenie Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci, która na co dzień pomaga osobom skrzywdzonym przez los, odrzuconym, osobom niepełnosprawnym. Pozyskane fundusze dzięki między innymi takiej akcji jak „Kilometry Dobra”, są przeznaczane na zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, rehabilitację, dofinansowanie programu wczesnej diagnostyki zaburzeń neurorozwojowych, organizowanie kolonii dla dzieci i wiele innych przedsięwzięć.

Całą kwotę ze zbiórki złożyliśmy na ręce Pani Bożeny Baran, która na co dzień aktywnie działa na rzecz fundacji. Wszystkim, którzy z dobrego serca przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.