RODZINNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE – NASZA SZKOLNA TRADYCJA

Wpisane przez: p. Monika Hejnar-Litwin, p. Justyna Krupa
Utworzono: 04 grudzień 2018
Odsłony: 283

warsztaty artystyczne4Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego w poniedziałek 3 grudnia w naszej szkole ogarnęło nas wielkie, radosne i świąteczne zamieszanie. Wiemy już z doświadczenia, że wykonane własnoręcznie ozdoby nie tylko pięknie zdobią domowe wnętrza, ale przede wszystkim są magicznym czasem wspólnego tworzenia.

A więc jak to się zaczęło? Wróćmy myślami do naszego pierwszego spotkania. Pierwsze warsztaty plastyczne w naszej szkole zorganizowaliśmy w grudniu 2014 roku. Propozycja spotkania, podczas którego rodzice, dzieci i nauczyciele wspólnie ozdobią gipsowe figurki okazała się być ogromnym sukcesem. Powstało mnóstwo niezwykłych aniołów. Uczestnicy warsztatów mogli nie tylko rozwinąć wyobraźnię, wyciszyć się, rozwinąć zdolności ale przede wszystkim mogli ten czas spędzić razem. W związku z tak dużym zainteresowaniem postanowiliśmy kontynuować te spotkania i trwają one do dziś.

W tym roku podczas warsztatów, wykonaliśmy niepowtarzalne ozdoby z gliny oraz drewniane zawieszki. I tym sposobem po raz kolejny stworzyliśmy małe dzieła idealne jako np. upominki dla najbliższych. Dziękujemy gościom za tak liczne przybycie. Dziękujemy również p. Małgorzacie Zych, Katarzynie Szmyd, Anicie Kijowskiej, Anicie Żywiec i Annie Rzegockiej za pomoc w zorganizowaniu tegorocznych warsztatów.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii, w której zamieszczamy zdjęcia z pierwszych oraz tegorocznych warsztatów.

foto1

Przewiń na górę