Wojewódzki Konkurs „Inni, czy tacy sami?”

Wpisane przez: p. A. Antoniuk
Utworzono: 07 grudzień 2018
Odsłony: 405

konkurs 1

30 listopada uczeń klasy 7a Bartłomiej Klamut został zaproszony do SP 22 w Rzeszowie na podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu „Inni, czy tacy sami?”. Było to tym bardziej miłe spotkanie, gdyż Bartek został laureatem tego konkursu, zajmując II miejsce za opowiadanie pt. „Brat”. Historia o Kacprze , którą napisał Bartek, bardzo ujęła jury konkursu.

W części plastycznej Konkursu wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły Oliwia Józefczyk, której opiekunką jest pani Elżbieta Juszczyk.

Uroczystość wręczenia nagród w Rzeszowie była bardzo miła. Goście obejrzeli ciekawa część artystyczną, czekał również na nich słodki poczęstunek. W uroczystości Bartek uczestniczył wraz ze swa nauczycielką panią Anną Antoniuk.

foto

Przewiń na górę