Wyniki IX edycji Konkursu Fotograficznego: „Śladami dawnych mieszkańców Karpackich Parków Krajobrazowych”.

Wpisane przez: nauczyciel przyrody
Utworzono: 11 czerwiec 2019

DSC 0237W dniu 14 maja 2019 r. w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie  odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów IX edycji Konkursu Fotograficznego: „Śladami dawnych mieszkańców Karpackich Parków Krajobrazowych”.

W regulaminowym terminie do 5 maja 2019 roku wpłynęło 11 prac ze szkół z terenu województwa podkarpackiego, 5 spośród nich nie spełniało warunków zgodnych z zasadami regulaminowymi.

Komisja w składzie:

Jakub Szczurek – referent w ZKPK w Krośnie,

Anna Marczyńska – starszy specjalista w ZKPK w Krośnie,

Monika Jankowicz – specjalista w ZKPK w Krośnie

wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce -  Dominika Sikorska (SP nr 15 w Krośnie, op. Dorota Rajs)

II miejsce – Kinga Dybaś (SP nr 14 w Krośnie, op. Katarzyna Rygiel - Hałucha)

III miejsce – Radosław Marczak (SP nr 14 w Krośnie, op. Katarzyna Rygiel-Hałucha)

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło 7 czerwca 2019 r. w SP nr 14 z OSiI w Krośnie.

Gratulujemy!!