"Chrońmy przyrodę, bo wyginiemy jak gimnazjaliści" - wystawa prac

Wpisane przez: p. K. Omachel-Cmok
Utworzono: 02 grudzień 2019
Odsłony: 150

Od 29 listopada w naszej szkole można obejrzeć wystawę prac, będących częścią kampanii ekologicznej pod hasłem „Chrońmy przyrodę, bo wyginiemy jak gimnazjaliści”. Prace zostały wykonane przez uczennice i uczniów, dla których sprawy klimatu są ważne, i którzy włączają się w ten sposób w starania młodych ludzi na całym świecie o to, byśmy nie zniszczyli przyrody tak bardzo, że życie przyszłych pokoleń stanie się niezwykle trudne.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi pracami i uważnego przeczytania informacji na nich zawartych, a przede wszystkim do zmiany przyzwyczajeń, które poprawią jakość życia i pozwolą odetchnąć naszej zmęczonej planecie.

 

foto

Przewiń na górę