Dni Otwarte - Festiwal Nauki i Sztuki Dziecięcej

Wpisane przez: p. A. Bałaban, A. Frankowicz, J. Pająk-Cieśla
Utworzono: 20 luty 2020

DSC03185

Ostatni Dzień Otwarty Szkoły „Festiwal Nauki i Sztuki Dziecięcej - warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych” już za nami. Zorganizowane przez nauczycieli warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające podwodny świat, lepiły z gliny, układały tangram i brały udział w konkursie zagadek z nagrodami. Z zaciekawieniem obserwowały przebieg i efekty eksperymentów fizycznych. W bibliotece dzięki różnorodnym ćwiczeniom trenowały umiejętność czytania, a w świetlicy oddawały się ulubionym zabawom. Goście mogli podziwiać akrobatyczny występ w wykonaniu uczennic naszej szkoły.

Poniedziałkowe popołudnie zakończyło cykl Dni Otwartych zorganizowany dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców przez grono pedagogiczne SP nr 14 w Krośnie. Dziękujemy wszystkim i serdecznie zapraszamy do nas we wrześniu!