Funkcjonowanie szkoły w dniach 9 listopada - 28 listopada 2020R.

Wpisane przez: dyr R. Guzik
Utworzono: 06 listopad 2020

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w dniach 9 listopada - 28 listopada 2020 r. ograniczone będzie funkcjonowanie szkoły.
Klasy I - III uczą się zdalnie.
Klasy IV - VIII - według dotychczasowego planu lekcji.
W nauczaniu zdalnym wykorzystana będzie platforma Microsoft Teams, wszystkie bieżące informacje będą przekazywane przez e-dziennik Librus - zakładka wiadomości i zadania. Ważne informacje dotyczące wszystkich uczniów, będą przekazywane przez Wiadomości e-dziennika LIBRUS i  stronę internetową szkoły.
Wychowawcy klas I-III, przekażą rodzicom szczegóły pracy w swoich klasach.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoły podstawowe będą miały obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlic szkolnych dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. (dziecko na świetlicy nie będzie uczestniczyło w zajęciach prowadzonych zdalnie w klasie, jeśli będą odbywać się zajęcia w czasie jago pobytu na świetlicy)
Obiady na wynos po uzgodnieniu z dzierżawcą stołówki (Tel. 662 064 358 p. Michał)

Życzymy zdrowia
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 14