Podsumowanie konkursu plastycznego

Wpisane przez: p. A. Bałaban, p. E. Juszczyk
Utworzono: 19 grudzień 2014

mikolaj2014      W dniach od 17 listopada do 05 grudnia 2014r. odbywał się, zorganizowany przez samorząd uczniowski klas I-III  konkurs plastyczny pod hasłem „Mikołaj jak malowany". Jego przedmiotem było wykonanie tematycznej pracy plastycznej (dowolną techniką), a celem, wprowadzenie uczniów w wyjątkowy, świąteczny nastrój oraz dostarczanie radosnych wrażeń poprzez umożliwienie im osiągnięcia sukcesu. Zebrano 135 prac, z klas I-III. Wszystkie prace zachwyciły organizatorów konkursu. Komisja konkursowa miała ogromny problem z wyłonieniem laureatów. Prace oceniono zarówno za walory plastyczne, jak i za ich samodzielne wykonanie oraz zgodność z tematem konkursu. Jury 10 grudnia wyłoniło i nagrodziło następujących zwycięzców:

W kategorii klas I

• I miejsce -  Anna Skutnicka IF,
  • II miejsce - Przemek Toropolski IB, Marysia Urba ID,
  • III miejsce - Maria Kozub IA, IIIm Oliwia Ostrowska IF, Laura Dróżdż I C.

W kategorii klas II

• I miejsce - Patrycja Kmiotek IIA,
  • II miejsce - Iza Gajewska IIC, Karolina Gronicka IIA,
  • III miejsce - Fatima Hassan IID, Wiktor Kielar IID, Julia Frankowicz IIB

W kategorii klas III

• I miejsce - Aleksandra Skutnicka IIIC,
  • II miejsce - Małgorzata Wójcik IIIC,
  • III miejsce - Jakub Piekarski-Guzek IIIB

Rozdano 25 wyróżnień , a wszystkich uczestników biorących udział w konkursie obdarowano słodyczami.
Artystyczne dokonania uczniów zaprezentowane są na pokonkursowej wystawie prac na korytarzu na II piętrze w dniach od 10 XII 2014r. do 10 I 2015r. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu, a nauczycielom dziękujemy za zachęcenie dzieci do wykonania prac i za ich dostarczenie.

Organizatorzy: Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas I-III Arleta Bałaban , Elzbieta Juszczyk.