Żegnaj Zimo na rok!

Wpisane przez: M. Urbańska
Utworzono: 16 marzec 2015

Żegnaj Zimo      Reprezentanci klasy II b, II c i II d, pod opieką pani Mirosławy Niedzielskiej- Jurczak, pani Agnieszki Frankowicz oraz pani Magdaleny Urbańskiej, przygotowali bardzo ciekawą inscenizację o tematyce zimowej. Dzieci wystąpiły przed swoimi rówieśnikami i uczniami z klas III. Prezentowane wiersze i piosenki przypomniały o zasadach bezpiecznej zabawy zimą. To wymarzona pora roku na zabawy na śniegu, ale również ciężki czas dla zwierząt. Mali wykonawcy pamiętali o potrzebie niesienia pomocy ptakom zimą i zaproponowali kilka ciekawych rozwiązań. Skoczne tańce Pani Zimy, ptaszków, śnieżynek i bałwanków, uświetniły występ. Bardzo miło i wesoło spędziliśmy czas uprawiając sporty zimowe, ale już z utęsknieniem czekamy na nadejście wiosny. Żegnaj Zimo na rok!