Wielkanocne warsztaty plastyczne

Wpisane przez: J. Cwynar,M. Hejnar-Litwin
Utworzono: 17 marzec 2015

Warsztaty     Nie upłynęło wiele czasu od zimowego malowania aniołów, a kolejne przedświąteczne warsztaty plastyczne już za nami... Za oknami prawdziwe przedwiośnie, dlatego tym razem było bardzo kolorowo. Wszystkimi barwami tęczy wspólnie malowaliśmy gipsowe kurki, koguty, zajączki, kaczki, króliki i oczywiście jajka.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za tak liczne przybycie, aktywny udział i pomoc w warsztatach.