Zajęcia w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej - Oddział dla dzieci

Wpisane przez: p. Aneta Hejnar
Utworzono: 30 listopad 2015

1W dniu 30 listopada 2015 roku dzieci ze świetlicy szkolnej wybrały się z Panią Anetą Hejnar do Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej - Oddział dla dzieci. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach czytelniczych dotyczących książki pt: "10 niesamowitych przygód Neli". Główna bohaterka Nela zabrała dzieci w niezapomnianą podróż do północnej części Tajlandii i opowiedziała im o pięknych miejscach, które poznała i fascynujących słoniach, które zobaczyła. Pani Bibliotekarka zapoznała uczniów z ciekawymi informacjami na temat słoni. Na zakończenie dzieci mogły wykonać pracę plastyczno-techniczną - kwiaty z Tajlandii. Uczniowie ze świetlicy bardzo dziękują Paniom Bibliotekarkom za interesujące zajęcia, w których mogli uczestniczyć.