Szkolny konkurs plastyczny „Mój Święty Mikołaj”

Wpisane przez: p. Arleta Bałaban
Utworzono: 14 grudzień 2015
Odsłony: 1215

„Mój Święty Mikołaj”

mikolaj

W dniu 7 grudnia 2015 roku  wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym pod hasłem „Mój Święty Mikołaj". Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni plastycznej uczniów poprzez twórczą interpretację postaci Świętego Mikołaja, popularyzacja działań plastycznych i poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych. Udział wzięło 126 uczniów z klas I-III. Oto wyniki:

 Kl. I:   I m Nikola Skok, IIm  Julia Łobaza, IIIm: Maja Markiewicz, Emma Parylak, Joasia Kociuba, Dawid Lenart; wyróżnienia: Zuzanna Gębala, Adrian Kopczak, Zuzanna Kłak, Blanka Brońska.

Kl. II: I m Karolina Wacek, II m: Gabriela Filar, Gabriela Trybus, IIIm: Julia Łanik, Basia Staroń, Gabrysia Turek, Oliwka Ostrowska; wyróżnienia: Marysia Sabik, Hania Dudek, Adrian Habrat, Szymon Dębiczak, Kuba Nowak, Wiktor Matoga, Miłosz Bogdanowski, Kacper Płatek, Amelia Woś, Oliwia Wajda.

Kl. III: I m Patrycja Kmiotek, IIm Fruga Emilka, IIIm Emilka Misiewicz, Milena Miezin; wyróżnienie Fatima Hassan.

Organizatorzy: Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas I-III Arleta Bałaban , Elzbieta Juszczyk.

foto

Przewiń na górę