Dni otwarte w "CZTERNASTCE"

Wpisane przez: Nauczyciele MZSzOI
Utworzono: 13 luty 2016
Odsłony: 1989

1 copy

W poniedziałek, 8 lutego 2016 r., zaprosiliśmy do naszej szkoły Rodziców z dziećmi 6– letnimi i 7- letnimi. Spotkanie miało na celu oswojenie dzieci z perspektywą rozpoczęcia nauki w I klasie. Dla Rodziców natomiast było świetną okazją do zapoznania się z głównymi założeniami szkoły, planami i przebiegiem edukacji.  Pani Dyrektor przedstawiła grono pedagogiczne oraz ofertę szkoły i możliwości jakie daje nasza szkoła uczniom. M.in. w planowanych I klasach przewidujemy dodatkowe zajęcia innowacyjne o charakterze językowym, sportowym i artystycznym. Zaś już w marcu dzieci  zapisane do klas I (2016/2017), będą miały możliwość uczestniczenia w "Grach i zabawach z językiem angielskim".

Podczas zorganizowanego w szkole Dnia Otwartego, Rodzice zwiedzili sale lekcyjne, rozmawiali z nauczycielami, dyrekcją szkoły, logopedą, psychologiem, bibliotekarzem. Uczniowie klas III zaprezentowali krótką inscenizację o zimie p.t. "Bezpieczne zabawy zimowe". Przybyłe do naszej szkoły dzieci uczestniczyły w tańcach i zabawach z chustą edukacyjną, warsztatach plastycznych, zabawach i grach edukacyjnych, ćwiczeniach interaktywnych na tablicach multimedialnych. Mamy nadzieję, że to spotkanie ułatwiło Rodzicom podjęcie tak ważnej decyzji, jaką jest wybór szkoły dla ich dziecka. Serdecznie zapraszamy do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im Polskich Olimpijczyków i dziękujemy tym, którzy zechcieli nas odwiedzić :-)

Planujemy w marcu, dla zainteresowanych Rodziców i ich dzieci, jeszcze jeden taki dzień otwarty, który odbędzie się 7.03. 2016 roku od godziny 16.30.

Przypominamy Rodzicom, że rekrutacja do klas I szkół podstawowych rozpoczyna się 29.02.2016 i trwać będzie do 10.03.2016, a dla dzieci poza obwodowych do 14.03.2016.