ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

Wpisane przez: p. Matylda Gronicka
Utworzono: 06 marzec 2016

logoplakatDrodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice! Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w konkursie na logo międzynarodowego projektu „Graj ze mną i ucz mnie”. Prace, które wpłynęły, charakteryzują się dużą kreatywnością i pomysłowością. Dlatego też komisja pod przewodnictwem pani Małgosi Zych stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wyłonienia prac finałowych. Po długich obradach wybrano osiem prac, które przechodzą do dalszego etapu, na którym to Wy – uczniowie zdecydujecie, które prace zostaną nagrodzone, a które wyróżnione.

Zasady głosowania są następujące:

- prosimy wszystkich uczniów o obejrzenie prac wystawionych na sztalugach na parterze w naszej szkole,

- prace finałowe oznaczone są literami od A do H,

- w środę i czwartek oddelegowana grupa uczniów będzie chodzić po klasach i zbierać od uczniów głosy na poszczególną pracę plastyczną,

- kartki do głosowania uczniowie dostaną od grupy uczniów, którzy zbierają głosy,

- każdy uczeń może zagłosować tylko jeden raz na jedną pracę wpisując na kartce literę odpowiadającą wybranej pracy.

Wyniki zostaną ogłoszone po podliczeniu głosów przez komisję złożoną z nauczycieli i uczniów.

Zapraszamy wszystkich na przewiązkę parteru w naszej szkole do obejrzenia prac, zastanowienia się, która z prac A – H podoba Wam się najbardziej i do głosowania na zwycięskie logo z naszej szkoły.

logoplakat