Finał powiatowy XVIII edycji Strażackiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Wpisane przez: p. Małgorzata Zych
Utworzono: 04 maj 2016

CAM02435Zadaniem tegorocznej edycji konkursu było kształtowanie prawidłowych zachowań wśród dzieci i młodzieży w domu, na ulicy, w szkole, na wycieczce, podczas nauki i zabawy. Poprzez sztukę można zwrócić uwagę na ważne zjawiska i sytuacje, uczulić na zagrożenia i promować właściwe postawy.

W dniu 27.04 gościliśmy w Komendzie Miejskiej PSP, gdzie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów. Organizatorzy gratulowali młodym twórcom pomysłowości i dziękowali za wysiłek włożony w wykonanie prac.

Wśród laureatów nie zabrakło uczniów naszej szkoły. W kategorii I-III nagrodzeni zostali: Karolina Wacek ( 2b), Emilia Cichoń ( 2b) i  Tymon Kubacki ( 3b). Z klas IV-VI – Jakub Piekarski-Guzek (4b), Dominik Urbański (4b), Katarzyna Janocha (6c). Wśród gimnazjalistów najlepsze okazały się – Anna Drozd i Karolina Kilar – uczennice klasy 1e.

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Zych