VIII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU SŁOWA PIĘKNIE MÓWIĘ „Wesołe recytacje, czyli wiersze z podziałem na role”

Wpisane przez: p. Marta Kokosza
Utworzono: 29 maj 2016

kidsW dniu 13 maja b.r. w naszej szkole odbyła się VIII  Edycja Międzyszkolnego Konkursu Słowa „Pięknie mówię” zorganizowana przez MZSzOI W konkursie udział wzięło 60 uczniów z 6 krośnieńskich szkół podstawowych – SP 10, SP 5, SP 6 SP 7, SP 14, SOSW. Międzyszkolne jury w oceniało prezentacje ustne w dwóch kategoriach wiekowych :kl I- III oraz IV-VI. Występy miały charakter inscenizacji z bogatą oprawą artystyczną.. Przy ocenie brano pod uwagę dykcję, interpretację oraz wrażenie artystyczne. Występy miały bardzo wysoki poziom artystyczny i na długo pozostaną w pamięci widzów.

Klasy IV - VI

I Nagroda Weronika Niemiec Katarzyna Półchłopek Marcelina Janiec, Katarzyna Kędra SP 6

II Nagroda – Wiktoria Kopacz Amelia Stapińska SP14

III Nagroda – Zuzanna Żywiec Jagoda Brzezińska Maja Folcik SP14

Klasy I-  III

I Nagroda – Izabela Kokosza Karolina Gronicka Milena Muezin SP 14

II Nagroda Nikola Kucza Mieszko Zajdel Nina Stanek SP 5

III Nagroda Patrycja Pietruszka Lilianna Lonc – Kapłon Amelia Horodyska Nikola Lenartowicz SP 10

Wyróżnienia:

Tomasz Pilat SOSW

Zuzanna Hejnar SOSW

Emilia Fruga SP14

Fatima Hassan SP 14

Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom. Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Pięknie mówię.”

Koordynator konkursu

Marta Kokosza