Rodzinne warsztaty plastyczne już za nami!

Wpisane przez: p. Justyna Krupa
Utworzono: 01 czerwiec 2016

warsztaty425 maja w godzinach popołudniowych odbyły się warsztaty plastyczne, przygotowane przez uczniów klasy 1d Szkoły Podstawowej z okazji Dnia Matki.

Najpierw wręczono mamą wcześniej przygotowane wachlarze, które zostały ozdobione kwiatami, motylami oraz serduszkami. Kolejną niespodzianka było wspólne malowanie ramek do których zostały dołączone rodzinne fotografie.

Wszyscy uczestnicy warsztatów wykazali się ogromnym talentem plastycznym i precyzją. Wspólnemu ozdabianiu figurek towarzyszyła radość ze wspólnie spędzonego rodzinnego popołudnia. Dzieci zaśpiewały także piosenkę dla mam, podczas której zaprezentowały swój talent wokalny.

Dziękujemy Pani Barbarze Załawie, która pomogła nam w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia naszej galerii!