Z Erasmusem u małych pacjentów

Wpisane przez: p. Marta Kokosza
Utworzono: 24 czerwiec 2016
Odsłony: 874

1 copyW dniu 16 czerwca br. uczniowie naszej szkoły odwiedzili małych pacjentów i ich rodziców w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackiego im. J.P II w Krośnie. W cyklicznym już spotkaniu wzięli udział uczniowie gimnazjum, którzy  pięknym  koncertem pod batutą p. Dawida Dudka  umili czas dzieciom  przebywającym na leczeniu . Z kolei uczniowie szkoły podstawowej zebrali dla dzieci w szpitalu piękne książeczki, kolorowanki i przybory artystyczne. W związku z realizacją miedzynarodowego projektu edukacyjnego Erasmus w naszej szkole do szpitala przekazano także gry planszowe autorstwa studentów i uczniów. Nauczyciele naszej szkoły p.  A.Rzegocka, p. A. Żywiec, p. M. Kokosza, przekazując upominki upowszechniali ideę zabaw i gier jako doskonałą formę spędzania czasu. Spotkanie upłynęło na serdecznych rozmowach i wspólnej zabawie. Otrzymaliśmy gratulacje i zaproszenie do dalszej współpracy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej wizyty. Uczniowie wykazali się dużą wrażliwością oraz zrozumieniem potrzeb dzieci . Ten serdeczny gest wywołał uśmiech na twarzach małych pacjentów i pozwolił, chociaż na chwile zapomnieć o trudach hospitalizacji.

2 copy

3

4 copy

5

Przewiń na górę