WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017 (SZKOŁA PODSTAWOWA)

Wpisane przez: Sekretariat
Utworzono: 30 czerwiec 2016

PODRĘCZNIKI, MATERIAŁY EDUKACYJNE  ORAZ MATERIAŁY ĆWICZENIOWE DLA UCZNIÓW KLASY I, II,  III, IV i V ZOSTANĄ ZAPEWNIONE PRZEZ SZKOŁĘ W RAMACH USTAWY Z DNIA 8 LIPCA 2014 R. ZWANEJ „USTAWĄ PODRĘCZNIKOWĄ”.

KL. I

Religia – „Jesteśmy rodziną Pana Jezusa” – ks. P. Goliszek (nie wchodzi w skład dotacji MEN)

KL. II

Religia „Kochamy Pana Jezusa” – ks. P. Goliszek (nie wchodzi w skład dotacji MEN)

KL. III

Religia – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – ks. P. Goliszek (nie wchodzi w skład dotacji MEN)

KL. IV

RELIGIA – „Jestem chrześcijaninem”– ks. Waldemar Janiga (nie wchodzi w skład dotacji MEN)

KL. V

RELIGIA – „Wierzę w Boga” – ks. Waldemar Janiga (nie wchodzi w skład dotacji MEN)

KL. VI

JĘZYK POLSKI

E. Horwath „Słowa z uśmiechem” – Literatura i kultura – podręcznik WSiP

P. Borys - „Nauka o języku” cz. I i II (GWO)

A. Halasz – „Ortografia” (GWO)

MATEMATYKA

„Matematyka wokół nas” H. Lewicka, M. Kowalczyk – podręcznik do kl. VI szkoły podstawowej. Wydawnictwo WSiP

„Matematyka wokół nas” H. Lewicka, M. Kowalczyk – zeszyt ćwiczeń  cz.1 . Wydawnictwo WSiP

„Matematyka wokół nas” – zbiór zadań dla szkoły podstawowej. Wydawnictwo WSiP

JĘZYK ANGIELSKI

Podręcznik „Steps in English 3”

Ćwiczenia   “Steps in English 3”

Autorzy:  Sylvia Wheeldon, Paul Shipton,

Wydawnictwo:Oxford University Press

HISTORIA– G. Wojciechowski  „Wczoraj i Dziś” 6 - podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń. Wydawnictwo Nowa Era

PRZYRODA

1. Joanna Stawarz, Hanna Kowalczyk, Feliks Szlajfer  „Tajemnice przyrody” klasa VI,  wydawnictwo Nowa Era.

2. „Tajemnice przyrody” klasa VI  zeszyt ćwiczeń część 1 i 2, wydawnictwo Nowa Era.

RELIGIA – – „Wierzę w Kościół” – ks. Waldemar Janiga