z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14
im. Polskich Olimpijczyków
w Krośnie

+ INFORMACJE SZKOLNE +
UWAGADyrekcja Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie informuje, że nastąpiła zmiana telefonicznych numerów połączeniowych ze szkołą. Obecnie ze szkołą można skontaktować się pod numerami: 13-47-439-40 lub 13-47-439-41 Dotychczasowe numery kontaktowe: 13-43-672-41 i 13-43-661-79 zostały odłączone.
NO SCRIPT

Archiwalne artykuły

„Bezpiecznie bawimy się i wypoczywamy nad wodą"

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
dla Szkół Podstawowych
„Bezpiecznie bawimy się i wypoczywamy nad wodą"

Z doświadczeń wiemy, jak bardzo niebezpieczny może być wypoczynek nad wodą. Rokrocznie wielu ludzi, przez swą lekkomyślność i niewiedzę, traci życie podczas kąpieli w różnych akwenach. Chcąc w jakiś sposób zapobiegać tym nieszczęściom, świetlica szkolna w MZSzOI w Krośnie we współpracy z Bieszczadzkim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym Krośnie ogłasza konkurs plastyczny propagujący bezpieczny wypoczynek nad wodą.

Cele:
  • wyzwalanie wrażliwości twórczej i estetycznej dziecka,
  • propagowanie bezpiecznego wypoczynku nad wodą,
  • prezentowanie osiągnięć artystycznych uczniów.
Organizacja i przebieg konkursu:
  • uczestnicy przygotowują pracę plastyczną w formacie A3 lub A4;
  • technika prac dowolna (z wyłączeniem plasteliny);
  • każda praca musi być opisana: imię, nazwisko i wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna, adres i nazwa szkoły;
  • prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III oraz kl. IV-VI;
  • w każdej kategorii przyznane zostaną nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia;
  • przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody  na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych dziecka – uczestnika konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).  Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane  tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania prac na stronie internetowej szkoły;
  • prace konkursowe nie będą zwracane;
  • prace z dopiskiem „Świetlica szkolna” należy przesłać na adres:
Miejski Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
38-400 Krosno.
Terminy:
  • termin nadesłania prac upływa 27 maja 2012 roku;
  • ogłoszenie wyników nastąpi 6 czerwca  2012 roku na stronie internetowej szkoły http://www.sp14krosno.pl
  • nagrody i dyplomy prześlemy pocztą.
Kryteria oceny:
Komisja powołana przez organizatora będzie zwracać szczególną uwagę na zgodność pracy z tematem, pomysł, estetykę pracy i samodzielność.
Organizatorzy:
Świetlica szkolna w MZSzOI w Krośnie

W tej chwili

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14© 2014 Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14