Tabela godzin „ofertowych” przedmiotowe IV - VI, VII, II - III G 2017/2018

Wpisane przez: p. Alicja Szepelak
Odsłony: 1189
L.p Nazwisko i imię Nazwa Dzień godzina Sala/klasa/ilość
 1 Antoniuk Anna Koło języka polskiego  kl. VIa poniedziałek 13.10 - 13.55 s.9
 2 Bajger Augustyn Kółko informatyczno - techniczne wtorek 13.00 - 14.30 s.012/169
 3 Bajcar Paweł Konsultacje z języka niemieckiego kl. III piątek 14.15-15.00 s. 119
 4 Burek Anna Igraszki matematyczne kl.  II a,e,f czwartek 6.55 -7.40 s.67
 5 Czepiel Marzena Konsultacje matematyczne  kl. VI a,b,c czwartek 14.10- 14.55 s.120
Konsultacje matematyczne  kl. VII d czwartek 13.15 - 14.00 s.120
 6 Czepiel Marta Koło fizyczne piątek     13.25 – 14.10 s.157
 7 Czepiel Tomasz Koło informatyczne poniedziałek     13.25 – 14.10 pracownia komp.
 8 Deptuch Katarzyna Konsultacje chemiczne  kl.  II, III piątek 6.55-7.40 s. 256
 9 Dynowska Dorota Koło ortograficzne   kl. IV - VI środa 14.10 - 14.55 s.51
 10 Dumanowska Renata Koło historyczne kl.  V czwartek 13.15 - 14.00 s.113
Koło historyczne  kl.VII poniedziałek 13.15 - 14.00 s.113
 11 Gronicka Matylda Konsultacje językowe kl.  IV - VII , Erasmus + wtorek 14.15 - 15.00 s.16
 12 Hanus Marta Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl.  IV c środa 7.45 - 8.30 s.255
 13 Jaworska Agata Koło historyczne  kl.  III b, d, f czwartek 6.55 – 7.40 s. 250
 14 Klocek Elżbieta Koło polonistyczne  kl. III b, d środa 15.00 - 15.45 s.150
 15 Kozioł Janina Koło polonistyczne  kl. II c wtorek 13.20 -14.05 s. 61
 16 Krupa Anna Koło języka polskiego  kl. V poniedziałek 14.10 - 14.55 s.7
 17 Lawera Jolanta Konsultacje matematyczne kl. Va środa 13.25 - 14.10 s.7
Kółko matematyczne wtorek 14.10 - 14.55 s.7
 18 Lawera Piotr Zajęcia „Mój świat” – rozwijające zainteresowania uczniów  kl. II środa 14.15 – 15.00 s. 164
 19 Misiak - Gancarz Elżbieta Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego  kl. IVc piątek 12.25 - 13.10 s.10
 20 Moskal Elżbieta Koło historyczne  kl. III e, c środa 14.15-15.00 s. 163
Zajęcia wyrównawcze z historii  kl.IIb ,c wtorek 13.25-14.10 s. 163
 21 Nowak Renata Kółko z j. angielskiego dla klas V + UNESCO poniedziałek 13.25 - 14.10 s.11
Konsultacje językowe kl. Va czwartek 13.20 - 14.05 s.11
 22 Oczoś Agnieszka Konsultacje matematyczne W razie potrzeby 6.55 - 7.40 s.51
 23 Omachel-Cmok Katarzyna Koło języka angielskiego kl.III piątek 14.15-15.00 s. 153
 24 Pająk - Cieśla Joanna Kółko komputerowe środa 13.25- 14.10 s.169
 25 Ryś Bartosz Zajęcia matematyczne -wyrównawcze Vc czwartek 13.25 - 14.10 s.53
Zajęcia matematyczne  - wyrównawcze IIc,d wtorek 13.25 - 14.10 s.53
 26 Soboń Maria Koło geograficzne  kl. VIc piątek 12.15 - 13.00 s.17
 27 Staroń Sebastian Zajęcia rozwijające kompetencje językowe  kl. VIa wtorek 13.15 - 14.00 s.109/20
 28 Szmyd Brygida Konsultacje matematyczne  kl. IV wtorek 12.25 - 13.10 s.052
Konsultacje matematyczne kl. IIIf piątek 6.55-7.40 s.53
 29 Szopa Agnieszka Konsultacje z angielskiego wtorek 15.00 - 15.45 s.120
 30 Ślączka Beata Koło polonistyczne  kl. VII piątek 12.25 - 13.10 s.62
 31 Śnieżek Anna Koło historyczne  kl. IId czwartek 6.55-7.40 s.66
 32 Tafesh Marta Zajęcia edukacyjne z uczniami środa 14.15-15.00 s.55
 33 Wnęk Monika Koło języka angielskiego  kl. IV e środa 12.25 - 13.10 s.66
 34 Wojtyczek Małgorzata Koło j. niemieckiego piątek 14.15-15.00 s.010
 35 Zajdel Agnieszka Koło języka angielskiego  kl. IV f środa 13.25 - 14.10 s.61
 36 Zajdel Stefania Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego kl.II,III poniedziałek 14.15-15.00 s. 163
Przewiń na górę