NO SCRIPT

Tabela godzin „ofertowych” artystyczne, sportowe i inne.

L.p Nazwisko i imię Nazwa Dzień godzina Sala/klasa/ilość
 1 Bajger Augustyn Kółko informatyczno - techniczne wtorek 13.00 - 14.30 s.012/169
Bazan Agnieszka Zajęcia o charakterze terapeutycznym wtorek 11.20-12.05 s.68
Baran Olga Gry zespołowe - przygotowania do zawodów - SKS poniedziałek 15 - 16 s. gimn./
wtorek 15 - 16 s. gimn./
 4 Borek Wojciech Nauka i doskonalenie pływania wtorek 14.10 - 14.55 Basen/
 5 Bykowski Antoni Strzelectwo sportowe
 6 Czepiel Marta Koło trekkingowe wg harmonogramu
 7 Czepiel Tomasz Koło terekkingowe wg harmonogramu
 8 Dudek Dawid Zespół wokalny IV - VII czwartek 14.10 - 14.55 s.262 muzyczna
 9 Heimroth Jakub Mini- piłka nożna IV piatek 16.00 - 16.45 hala
 10 Hejnar Mariusz Kółko gitarowe wtorek 13.10 - 13.55 s.109
 11 Hec Piotr Gimnastyka -przygotowanie motoryczne pływanie środa 13.15 - 14.00 s.gimnastyczna
 12 Jurczak Agnieszka Gimnastyka korekcyjna środa 11.20 12.05 s.korekcyjna
czwartek 12.25 - 13.10 s.korekcyjna
Gimnastyka sportowa SKS poniedziałek 15.00 - 16.00 s. gimnastyczna
wtorek 15.00 - 16.00 s. gimnastyczna
 13 Kafel Cecylia Wspomaganie uczniów kl.IIIe środa 9.25-10.10 s.252
 14 Kmon Agnieszka Tomatis - - wg harmonogramu
 15 Kokosza Marta Neuroterapia Biofeedback czwartek 13.00 - 14.00
Koło miłośników książki środa 11.20-12.05
 16 Kijowska Anita Wspomaganie  IIb
 17 Lorenc Małgorzata Wspomaganie w kl. V a czwartek 7.45 - 8.30 s.11
piątek 7.45 - 8.30 s.11
 18 Miezin Agnieszka Biblioteczne godziny twórczości poniedziałek 13.25 – 14.10 biblioteka
 19 Mikuś Joanna Rozwijanie inteligencji emocjonalnej u uczniów z problemami poniedziałek 13.25-14.10 s.52
 20 Pelczar Joanna Wspomaganie IIIc piątek 9.20 - 10.10 s.215
Wspomaganie IIIc piątek 10.20 - 11.05 s.215
 21 Rodzeń Waldemar Tenis stołowy klasy IV środa 15.00- 16.00 s. gimnastyczna
 22 Rygiel – Hałucha K. Nuroterapia biofeedback wtorek 15.00 - 15.45 Gabinet 121
 23 Sęk Piotr Zajęcia dodatkowe o charakterze rewalidacyjnym środa 7.45 - 8.30 s.110
 24 Szczyrska Beata Kółko czytelnicze piątek 13.15 - 14.00 biblioteka
 25 Szmyd Katarzyna Zajęcia dodatkowe - wyrównawcze VIa poniedziałek 13.25 - 14.10 s.111
 26 Zych Małgorzata Zajęcia plastyczne "Dekoratornia" wg potrzeb
Koło trekkingowe piątki wg harmonogramu
 27 Żywiec Anita Tomatis wg  10wg.02 harmonogramu

ss.217

s.217

Bofeedback poniedziałek 12.00 - 13.00

„Doładowani ekowiedzą”

ew1Edukacja ekologiczna jest ważnym aspektem edukacyjnym, dlatego też, uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych naszej szkoły, 25 września 2017 r.,wyruszyli do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, by wziąć udział w widowisku teatralnym pt. „Zielona wyspa pirata Pifpafa”. Przedstawienie zostało zorganizowane przez wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Krosna, w ramach tygodnia pod nazwą „Doładowani ekowiedzą”. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały inscenizację i aktywnie w niej uczestniczyły, ucząc się dbać o środowisko poprzez segregację odpadów. Wszyscy otrzymali zaproszenia na wystawę odnawialnych źródeł energii.

 

foto

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik 2017/18

Szkolny festiwal książki

zapraszamy do udziału w zajęciach:

1 tydzień -”Randka z książką” - akcja czytelnicza skierowana do uczniów z klas 5,6,7 oraz 2 i 3 gimnazjum. Tworzymy plakaty promujące bibliotekę i czytelnictwo przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych.

2 tydzień - „Zabawy książką i literkami” oraz „Szlakiem bajkowych przygód” - zajęcia dla najmłodszych.

3 tydzień - „Jesienne cudaki” - zajęcia plastyczne. Wiersze o jesieni – głośne czytanie i malowanie kolorowych liści.

4 tydzień - „Bawimy się z Janem Brzechwą” - zajęcia czytelnicze oraz zaskakujące pytania ze świata zwierząt – quiz na podstawie książki „Czy grzechotnik ma grzechotkę?”.

Przedstawienie pt. „Z Zuzą i Bimbkiem bezpieczniej"

rckp 2017 0

W czwartek 21 września w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przy ul. Kolejowej 1 uczniowie klas pierwszych obejrzeli przedstawienie pt. „Z Zuzą i Bimbkiem bezpieczniej". Spektakl miał uświadomić najmłodszym uczniom naszej szkoły jak ważne jest ich bezpieczeństwo na drodze. Uczniowie wzięli udział w konkursie i quizie z nagrodami na temat zasad ruchu drogowego, przygotowanym przez Krośnieńską Straż Pożarną i Policję. Akcja "Jestem widoczny, jestem bezpieczny" realizowana jest w ramach programu Prezydenta Miasta Krosna „Dorastam bezpiecznie”.               
 
Prezydent Krosna przekazał szkole odblaskowe chusty do wykorzystania podczas wyjść terenowych, a wszyscy pierwszoklasiści otrzymali kolorowanki „Wychowanie komunikacyjne” i akcesoria odblaskowe.
foto

Nowy harmonogram dzwonków

Nowy harmonogram dzwonków obowiązuje od 25 września (poniedziałek).

Harmonogram dzwonków

Lekcja        Godzina
1 7.45 - 8.30
2 8.35 - 9.20
3 9.25 - 10.10
4 10.20 - 11.05
5 11.20 - 12.05
6 12.25 - 13.10
7 13.25 - 14.10
8 14.15 - 15.00
9 15.05 - 15.50

Harmonogram dzwonków (lekcje skrócone)

Lekcja            Godzina
1 7.45 - 8.20
2 8.25 - 9.00
3 9.05 - 9.40
4 9.50 - 10.25
5 10.35  - 11.10
6 11.25 - 12.00
7 12.20 - 12.55
8 13.00 - 13.35
9 13.40 - 14.15

Strona 11 z 103

Partner szkoły

nowy styl 1

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

 

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

UNESCO

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Facebook

images

O szkole

O szkole

Licznik odwiedzin

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie
ul. Wojska Polskiego 45

38-400 Krosno
Początek strony