U Andrzeja czarodzieja

Wpisane przez: p. J. Sajdak, p. M Urbańska

u andrzeja czarodzieja1Ostatni, listopadowy dzień, dzieci z grupy wiekowej klas pierwszych spędziły w wyjątkowy, „magiczny” sposób. Podczas zajęć towarzyszyły im eksperymenty, triki, sztuczki i  wróżby. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było to  połączenie świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy, zdobywanej podczas odkrywania zagadek otaczającego nas świata. Wykonywanie nieskomplikowanych doświadczeń było niezwykle pouczającą przygodą, która z pewnością zaprocentuje u dzieci zainteresowaniami z różnych dziedzin życia i nauki. W zaczarowanym świecie magii, Wróżki opowiadały dzieciom o andrzejkowych tradycjach.  Przy pomocy rekwizytów przepowiadały uczestnikom  przyszłość.  Urozmaiceniem były również zabawy ruchowe przy melodiach dziecięcych piosenek. Andrzejkowe zajęcia dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.