Wpisane przez: p. Arleta Bałaban

andrzejki 6Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają  przenieść się w świat marzeń i fantazji. Ten niezwykły czas miał miejsce w środę 30 listopada, kiedy to Samorząd Uczniowski klas I-III , pod kierunkiem opiekunów zaprosili uczniów wraz z wychowawcami do wspólnej zabawy. Chłopcy i  dziewczynki przygotowali wróżby oraz gry  andrzejkowe.  Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało!  Choć wszyscy traktowali je z lekkim przymrużeniem oka, to cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy  dowiedzieć się co czeka nas w niedalekiej przyszłości, poznać imię swego wybranka oraz zawód jaki będziemy wykonywać. Wzbudzały one wiele  pozytywnych emocji i uśmiechu. Czas zabawy minął tak szybko. Wszyscy  pożegnali się i podziękowali za wspólną zabawę.