Z wizytą w przedszkolu

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska

treeŚwięta Bożego Narodzenia zachęcają wszystkich do wspólnych spotkań i składania sobie życzeń.  Z tej też okazji, 21 grudnia 2016r., klasa I b i III e udała się do Przedszkola Miejskiego nr 5 w Krośnie. Uczniowie i wychowawcy zostali zaproszeni na Jasełka do grupy "Słoneczka". Uczestniczyliśmy w pięknym przedstawieniu. Mali artyści znakomicie weszli w role świętej rodziny, aniołków, królów i pastuszków. Wspólnie z przedszkolaczkami śpiewaliśmy kolędy i przeżywaliśmy zbliżające się święta. Pierwszoklasiści zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom swoje talenty recytatorsko-wokalne i obdarowali ich własnoręcznie wykonanymi aniołkami. W ramach podziękowań, trzecioklasiści wręczyli gospodarzom kolorowanki i słodycze. Występ wywołał duże wrażenie na naszych uczniach. Cała uroczystość przebiegała w radosnej i świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.