Rozstrzygniecie konkursu recytatorskiego

Wpisane przez: p. Arleta Bałaban, p. Elżbieta Juszczyk.

wiersze„Muchy samochwały”, „Co słonko Widziało”, „ Sposób na laleczkę”, „ Niezapominajki”, „Co Staś pisze” i wiele innych wierszy recytowali nasi uczniowie klas I-III  w szkolnym konkursie Wiersze Marii Konopnickiej 18 maja 2017 roku. Laureatami zostali : Jagoda Dmitruk, Gabriela Biały, Bartosz Staroń, Julia Kołodziejczyk, Dominika Masłyk i Julia Ławik. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe.

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu.

Organizatorzy: Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas I-III Arleta Bałaban, Elżbieta Juszczyk.