Komiks od dzieci – dla dzieci

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk

Uczniowie klasy III d -  Rafał Śnigórski i Michał Żukowicz  są autorami  komiksu dla dzieci, który powstał z  pasji do rysowania. Chłopcy w ciekawy sposób przedstawili wymyśloną historię, której bohaterami  są  produkty spożywcze. Komiks wzbudził zainteresowanie wielu uczniów i został powielony w wielu egzemplarzach.  Chłopcy sprzedawali komiks na terenie szkoły za drobne kwoty. Dochód ze sprzedaży wyniósł 100 zł i 9 groszy. Zebrana kwota została przekazana na cel charytatywny-  pomoc finansową dla uczennicy klasy II c – Kasi Oberc. Gratulujemy pomysłu i czekamy na dalsze części, komiksu !

komiks