Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Komiks od dzieci – dla dzieci

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk
Odsłony: 1111

Uczniowie klasy III d -  Rafał Śnigórski i Michał Żukowicz  są autorami  komiksu dla dzieci, który powstał z  pasji do rysowania. Chłopcy w ciekawy sposób przedstawili wymyśloną historię, której bohaterami  są  produkty spożywcze. Komiks wzbudził zainteresowanie wielu uczniów i został powielony w wielu egzemplarzach.  Chłopcy sprzedawali komiks na terenie szkoły za drobne kwoty. Dochód ze sprzedaży wyniósł 100 zł i 9 groszy. Zebrana kwota została przekazana na cel charytatywny-  pomoc finansową dla uczennicy klasy II c – Kasi Oberc. Gratulujemy pomysłu i czekamy na dalsze części, komiksu !

komiks

Przewiń na górę