Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Do zobaczenia w drugiej klasie

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak, p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 1259


Czas nauki  dobiegł końca. Z tej
okazji pierwszoklasiści spotkali się już ostatni raz w tym roku. Tym razem podsumowaliśmy naszą pracę. Miłym akcentem było wręczenie dyplomów "Mądrej Głowy" dla najlepszych uczniów. W klasie  I a nagrodę otrzymali: Natalia Drozd, Daria Kustroń, Kornel Prajsnar, Kamil Rozpara, Amelia Śnigórska i Jakub Zygmunt.  W klasie I b nagrodę zdobyli:  Natalia Bęben, Maja Czekaj, Karol Jagiełło, Bartosz Jakóbkiewicz, Milena Sitek, Karol Śmietana i Oliwia Uliasz.

Srebrną tarczę za szczególne osiągnięcia dostała Amelia Śnigórska. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

       Ważnym punktem spotkania było omówienie zasad bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku. Przypomnieliśmy sobie również jak należy zachowywać się w lesie, górach i nad wodą.  Z sentymentem wspominaliśmy miniony rok szkolny, który upłynął na miłej nauce, wesołej zabawie oraz ciekawych wycieczkach.

Wszystkim dzieciom życzymy radosnego i twórczego zdobywania świata  podczas wakacji !

 

kl 1 4 copy

kl 1 2 copy

a1

 

foto

Przewiń na górę