Do zobaczenia w drugiej klasie

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak, p. Magdalena Urbańska

Czas nauki  dobiegł końca. Z tej
okazji pierwszoklasiści spotkali się już ostatni raz w tym roku. Tym razem podsumowaliśmy naszą pracę. Miłym akcentem było wręczenie dyplomów "Mądrej Głowy" dla najlepszych uczniów. W klasie  I a nagrodę otrzymali: Natalia Drozd, Daria Kustroń, Kornel Prajsnar, Kamil Rozpara, Amelia Śnigórska i Jakub Zygmunt.  W klasie I b nagrodę zdobyli:  Natalia Bęben, Maja Czekaj, Karol Jagiełło, Bartosz Jakóbkiewicz, Milena Sitek, Karol Śmietana i Oliwia Uliasz.

Srebrną tarczę za szczególne osiągnięcia dostała Amelia Śnigórska. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Ważnym punktem spotkania było omówienie zasad bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku. Przypomnieliśmy sobie również jak należy zachowywać się w lesie, górach i nad wodą.  Z sentymentem wspominaliśmy miniony rok szkolny, który upłynął na miłej nauce, wesołej zabawie oraz ciekawych wycieczkach.

Wszystkim dzieciom życzymy radosnego i twórczego zdobywania świata  podczas wakacji !

kl 1 4 copy

kl 1 2 copy