Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Jesienne spotkanie zuchów

Wpisane przez: p. Małgorzata Wach
Odsłony: 901

11

W sobotę 21 października, odbyło się w naszej szkole jesienne spotkanie zuchów, uczniów klas pierwszych oraz przedszkolaków w wieku 6 lat, które przyszły pobawić się razem z zuchami. Wszyscy wesoło spędzili czas, uczestnicząc w ,,Turnieju Gier”, w ,,Konkursie Piosenki Jesiennej”, wysłuchali Gawędy o grzybach oraz wybierali najpiękniejszą Panią Jesień. Nasze jesienne spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem oraz wspólnym kręgiem i iskierką przyjaźni. 

 phm. Małgorzata Wach
foto
Przewiń na górę