Wyniki konkurs plastycznego „Zimowe krajobrazy ”

Wpisane przez: p. Beata Szczyrska p. Anita Kijowska
Odsłony: 668

konk zima

Dnia 18 stycznia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny „Zimowe krajobrazy” zorganizowany przez panią Beatę Szczyrską i panią Anitą Kijowską. Dzieci wysłuchały pięknych wierszy o tematyce zimowej, a następnie malowały do nich ilustracje, stosując różne techniki. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas I-III. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział.

Nagrodzone prace:

Miejsce I   Kacper Bąk kl.3 a

Miejsce II Zuzanna Folcik kl.1c

Miejsce III Emma Parylak kl.3a

Wyróżnienia :        

Amelia Śnigórska kl.2a

Aurelia Przybyła kl. 1c

Julia Smolik kl.3a

Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy!!!          

foto

 

Przewiń na górę