Wielkanocne przygotowania u drugoklasistów.

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak, p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 1854

j1Święta Wielkanocne zbliżają się dużymi krokami. Uczniowie klasy IIa i IIb, zgodnie z naszą szkolną tradycją, spotkali się ponownie na wspólnych, świątecznych zajęciach. Tym razem rozpoczęliśmy je od prelekcji Pana Jakuba Rosponda z Zakła-du Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie, który opowiedział nam o segregacji i recyklingu surowców wtórnych, w ramach projektu edukacyjnego „Powietrze bez śmieci”. Dowiedzieliśmy się jak prawidłowo sortować odpady i co robić by produkować jak najmniej śmieci. Chcemy być EKO, więc postanowiliśmy, że nasze ozdoby wielkanocne, będą w tym roku wykonane właśnie z surowców wtórnych. Wszyscy byliśmy ciekawi co uda się nam z nich wyczarować. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac i zachęcamy, spróbujcie sami zamienić odpady w coś pożytecznego, dajcie im drugie życie.

 p. Jolanta Sajdak, p. Magdalena Urbańska

foto

Przewiń na górę