Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Mistrz Ortografii 2018

Wpisane przez: p. Małgorzata Wach, p. Małgorzata Rodzeń
Odsłony: 846

„Czemu zwykłe „u” kukułka,

a jaskółka, tak jak kółka?

Czemu różne duch i druh?

Wszystko trzeba wiedzieć … Uch!

Odpowiedzieć ten potrafi ,

kto się zna na ortografii.”

konkurs ortograficzny 3MISTRZ ORTOGRAFII 2018

Już X edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego za mami.

W toku eliminacji klasowych w finale konkursu wzięło udział 35 dzieci.

Laureatami konkursu z klas II zostali :

Drozd Natalia, Jakóbkiewicz Bartosz, Zygmunt Jakub.

Laureatami konkursu z klas III zostali :

Czelny Bartłomiej, Cieśla Mateusz, Dmytryszyn Antonina, Kuziorowicz Maja, Jurczyk Szymon, Łobaza Julia, Markowska Emilia.

Laureaci otrzymali dyplomy, pamiątkową odznakę „Mistrz Ortografii” oraz ciekawe książki.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy na kolejny konkurs.

Organizatorzy: Małgorzata Wach i Małgorzata Rodzeń

foto

Przewiń na górę