V Międzyszkolny Turniej Zdrowotny

Wpisane przez: p. Mateusz Krawczyk
Odsłony: 249

turniej 10Dnia 18.04.2018r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Krośnie odbył się V Międzyszkolny Turniej Zdrowotny dla uczniów klas trzecich. Wzięli w nim udział uczniowie 8 szkół podstawowych: SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7, SP 12, SP 14, SP 15. 
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jessika Inglot, Nikola Jarosz, Jakub Szuba, Szymon Krówka (uczniowie klasy IIIb).

Zmagania uczniów miały charakter intelektualny i dotyczyły wiedzy na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, higieny osobistej i zachowania w różnych sytuacjach. Uczniowie rozpoznawali po dotyku ukryte w pudełku owoce i warzywa. Sprawdzali także swoją kondycję fizyczną. 

Po zaciętej rywalizacji i bardzo wyrównanym poziomie Nasza Szkoła zdobyła 1 miejsce w końcowej klasyfikacji. Gratulujemy! 

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy, nagrody, i słodki poczęstunek. 
Gratulujemy!

foto

Przewiń na górę