Konkurs plastyczny RYMANÓW ZDRÓJ PODKARPACKA STOLICA DZIECI CZEKA NA CIEBIE

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń
Odsłony: 298

konkurs 11Z okazji Dnia Dziecka KLASA 1A wzięła udział w konkursie plastycznym  RYMANÓW ZDRÓJ PODKARPACKA STOLICA DZIECI CZEKA NA CIEBIE organizowanym pod honorowym patronatem Marszałka Sejmu RP i Marszałka Województwa Podkarpackiego o zasięgu ogólnopolskim. 3 czerwca 2018 roku w uroczym uzdrowisku nagrody zdobyli II miejsca Agnieszka Hasiak i  i Antek Knol, wyróżnienia przypadły Gabrysi Wacek i Adasiowi Paściakowi. To wspaniały  i kolejny sukces. Liczne nagrody ogromnie ucieszyły dzieci i zachęciły do dalszej pracy.     

GRATULACJE NALEŻĄ SIĘ RÓWNIEŻ KAMILI RZEGOCKIEJ uczennicy naszego gimnazjum za zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej.

foto

Przewiń na górę