Spotkanie z policjantem

Wpisane przez: p. Arleta Bałaban
Odsłony: 289

polW naszej szkole  10 września 2018r. odbyło się spotkanie z policjantami  z Policji w Krośnie. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole  i w domu. Panowie  policjanci przypomnieli  podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjanci poinformowali  i zademonstrowali  dzieciom  również, w  jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

Przewiń na górę