Konkurs Plastyczny

Wpisane przez: p. Arleta Bałaban
Odsłony: 344

k plastyczny copyZ okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I „Mój ulubiony nauczyciel”.  Uczniowie mieli niełatwe zadanie, konkurs jednak cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a efekty pracy dzieci są zadziwiające. Wyróżnione portrety zostały zaprezentowane na tablicy szkolnej, a ich autorzy nagrodzeni atrakcyjnymi książkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Laureaci:

miejsce I –Nadia Szombara Ib

                Kacper Klamut Ic

                Eliza Iluczyk Id

miejsce II- Weronika Michalak I c

                 Anastazja Buszkiewicz Ib

                 Wiktoria Pilak Ic

miejsce III- Zuzia Jezierska Id

                 Zosia Kielska Bardanaszwili Ib

                 Judyta Przybylska Ia

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

foto

Przewiń na górę