Świąteczne spotkanie studentek III roku Pedagogiki PSOzTP z uczniami I klas w Szkole Podstawowej nr 14 w Krośnie

Wpisane przez: p. Marta Kokosza
Odsłony: 365

spotkanie4W dniu 17.12.2018 roku studentki III roku Pedagogiki PSOzTP pod kierunkiem p.Marty Kokoszy zorganizowały zajęcia integracyjne o tematyce świątecznej dla uczniów klas pierwszych nasze szkoły. Studentki w przebraniach śnieżynek, elfów i mikołajów i reniferów zaprosiły uczniów do pracy w grupach, pląsów, zabaw ruchowych, zagadek. Nie brakowało uśmiechu na twarzach dzieciaczków. Studentki czytały piękne, świąteczne opowiadania, zorganizowały wspólne kolędowanie. Na koniec spotkania dzieci otrzymały pamiątkowe figurki aniołków z masy solnej, samodzielnie przygotowane przez organizatorów. Atmosfera świąt i radości towarzysząca spotkaniu pozostanie z nami na długo. Serdecznie dziękujemy studentom za wspólnie spędzony czas i pozytywna energię, z przyjemnością będziemy oczekiwać kolejnych takich szlachetnych inicjatyw.

 

foto

Przewiń na górę