Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 1342

17 maja 2016r.,  w Szkole Podstawowej nr 3 w Krośnie, odbył się  XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej.

Wzięło w nim  udział 27 uczestników z dziewięciu szkół krośnieńskich - SP 3, SP 5, SP 6, SP 7, SP 8, SP 10, SP 12, SP 14 i OSM.  

 Z radością informujemy, że wśród nagrodzonych są również uczniowie  z naszej szkoły.  III miejsce zdobył Mikołaj Gębala, uczeń pani Magdaleny Urbańskiej, a wyróżnienie otrzymała Izabela Kokosza - uczennica pani Jolanty Sajdak. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy!

zdjecie0

Przewiń na górę