XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska

17 maja 2016r.,  w Szkole Podstawowej nr 3 w Krośnie, odbył się  XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej.

Wzięło w nim  udział 27 uczestników z dziewięciu szkół krośnieńskich - SP 3, SP 5, SP 6, SP 7, SP 8, SP 10, SP 12, SP 14 i OSM.

Z radością informujemy, że wśród nagrodzonych są również uczniowie  z naszej szkoły.  III miejsce zdobył Mikołaj Gębala, uczeń pani Magdaleny Urbańskiej, a wyróżnienie otrzymała Izabela Kokosza - uczennica pani Jolanty Sajdak. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy!

zdjecie0