Międzyszkolny Konkur Interdyscyplinarny „Jestem z Krosna”

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 1077

Krosno

26 kwietnia 2016r., w Szkole Podstawowej nr 15 w Krośnie, odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Interdyscyplinarnego „Jestem z Krosna” dla uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział 24 trzecioklasistów  z 8 krośnieńskich szkół.   

Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna   w składzie: Michał Bukowski z klasy  III a, Aleks Szczepanik z klasy III c oraz Katarzyna Uliasz z klasy III d. Nasi zawodnicy startowali w trzech kategoriach: wiedzy, plastyki i muzyki. Miło nam poinformować, że spisali się wspaniale. Do konkursu przygotowały uczniów: Pani Jolanta Sajdak, Pani Agnieszka Frankowicz i Pani Magdalena Urbańska.

W klasyfikacji drużynowej zajęli II miejsce i otrzymali piękny puchar!

Serdecznie gratulujemy!:)

Przewiń na górę