Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Olimpiada Matematyczna uczniów klas III

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 1911

image 2 2W pierwszym etapie XII Mini Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas III wzięło udział dwudziestu trzech uczniów z naszej szkoły. Trzecioklasiści zmagali się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi. Spośród 130 prac wyłoniono 32 najlepszych matematyków. Do  etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się cztery uczennice  naszej szkoły: Jagoda Markowicz i Amelia Zipper z klasy III a, które przygotowała pani Jolanta Sajdak, Zuzanna Skutnicka z klasy III c, którą przygotowała pani Agnieszka Frankowicz oraz Katarzyna Uliasz  z klasy III d- uczennica pani Magdaleny Urbańskiej. Laureatką została  Katarzyna Uliasz zajmując I miejsce. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

image 2 1

Przewiń na górę