Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Olimpiada Matematyczna uczniów klas III

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 1611

image 2 2W pierwszym etapie XII Mini Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas III wzięło udział dwudziestu trzech uczniów z naszej szkoły. Trzecioklasiści zmagali się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi. Spośród 130 prac wyłoniono 32 najlepszych matematyków. Do  etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się cztery uczennice  naszej szkoły: Jagoda Markowicz i Amelia Zipper z klasy III a, które przygotowała pani Jolanta Sajdak, Zuzanna Skutnicka z klasy III c, którą przygotowała pani Agnieszka Frankowicz oraz Katarzyna Uliasz  z klasy III d- uczennica pani Magdaleny Urbańskiej. Laureatką została  Katarzyna Uliasz zajmując I miejsce. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

image 2 1

Przewiń na górę