Projekt MEN

Miejski Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum Nr 3 w Krośnierealizuje projekt edukacyjnyBezpieczna i przyjazna szkoła - projekty upowszechniające i wzmacniające wybrane działania bezpiecznej szkoły,w szczególności projekty edukacyjne w gimnazjachBEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁAw formie wspierania realizacji zadania publicznego przezMinisterstwo Edukacji Narodowej W ramach projektu realizowane są następujące zadania: {jgbox linktext:=[Zajęcia ze step aerobiku]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Zajęcia ze step aerobiku.Zajęcia prowadzone są w każdy wtorek od 14.50 do 15.35 dla chętnych uczniów z gimnazjum. Od 15.45 do 16.30 dla nauczycieli. Zajęcia prowadzi pani R. Piekarska-Guzek..{/jgbox} {jgbox linktext:=[„Dekalog zdrowego stylu...