Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Zwycięskie logo projektu!

Wpisane przez: p. Matylda Gronicka
Odsłony: 1593

logo 0Pragniemy poinformować, iż podczas wizyty międzynarodowej na Cyprze w ramach działań projektowych Erasmus+ zostało wyłonione zwycięskie logo naszego projektu!

Jak pamiętamy, wszystkie partnerskie szkoły w pięciu krajach wzięły udział w tym konkursie. Z zebranych prac jury wyłoniło finałowe propozycje, które zostały zaprezentowane na międzynarodowym forum. Podczas spotkania uczniowie i nauczyciele z partnerskich szkół mieli okazję podziwiać kreatywność, pomysłowość i oryginalność prac ze wszystkich krajów. Następnie odbyło się losowanie, w którym wzięli udział przedstawiciele uczniów i nauczycieli.

Po podliczeniu punktów okazało się, że zwycięskim logo projektu została praca z Polski autorstwa Mateusza Lenarta z klasy V D !!! Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, gdyż jest to bardzo duże wyróżnienie na międzynarodowym forum!

Logo projektu Erasmus+ „Graj ze mną i ucz mnie” będzie oficjalnym znakiem na wszystkich produktach wytworzonych podczas działań!

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom, gdyż poziom prac był bardzo wysoki i odzwierciedlał zaangażowanie, oryginalność i pomysłowość uczniów ze wszystkich krajów!

foto

Przewiń na górę