EuroWeek- specjalistyczny obóz językowy

Wpisane przez: Administrator

logo euroweek

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w przygotowanej przez Europejskie Forum Młodzieży edycji projektu szkoleniowego „EuroWeek – Szkoła Liderów”.

Obóz odbędzie się w malowniczo położonej górskiej miejscowości na Ziemi Kłodzkiej Międzygórze w Ośrodku Wczasowym „SŁONECZNA” w następującym terminie:

9-13 października 2017 r.

Wkład uczestnika w projekt 5-dniowy wynosi 340 zł.

Program „EuroWeek – Szkoła Liderów” obejmuje 5 bloków tematycznych:

• „Praca w grupie”
  • „Kierowanie”
  • „Kultury świata”
  • „Europa – stosunki międzynarodowe”
  • „Liderstwo”.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru. Poziom języka angielskiego zostanie dopasowany do grupy.

Efekty każdego programu Euroweek:

• podniesienie kompetencji językowych w zakresie komunikacji w języku angielskim
  • własna integracja globalna poprzez przyjaźnie z wolontariuszami z całego świata
  • kultywowanie swoich zdolności interpersonalnych, intelektualnych i kreatywności

Prosimy zgłosić chęć wzięcia udziału w obozie do 16 czerwca 2017r. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego:

p. Renata Nowak, p. Agnieszka Szopa, p. Marzena Pelczar, p. Monika Wnęk